| musicismymedicine a întrebat:

Salut big grin
deci...cum tot vine toamna, si incepe scoala, as vrea sa stiu cam ce haine sa imi cumpar avand in vedere ca sunt fata si am 13 ani :]. nu neaparat pentru prima zi de scoala, ci pentru tot anotimpul. thinking chiar nu stiu ce sa'mi iau, mentionez ca nu port fuste/rochii.
multumesc anticipat big grin funda! :3.

Răspuns Câştigător
| ella369 a răspuns:

Pai pantaloni(diferite culori), Blugi, Plovarase pentru ca merg foarte bine cu un maieu sau cu un tricou pe dedesubt. Cizmulite de toamne. Balerini pentru cat mai e inca frumos afara. O gecuta mai subtire(imitatie de piele sau chiar piele dar fiind in crestere nu se merita) sau un sacou dragut si feminin care sa iti evidentieze talia. Lucruri obisnuite care combinate fac minunibig grin