| Mitrecelmare a întrebat:

Dabia m-am apucat de sala. Ar fi indicat sa iau proteine prafuri?

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Fa exercitii normale sugerate de experti si lasa proteinele si prafurile ca nu-s prea indicate.
Bafta.

| Happy4you a răspuns:

Dupa parerea mea nu ar trebui sa faci asta. Nu sunt chiar asa de bune. Bazeaza-te doar pe sala si vei vedeam ca va iesi ceva bun daca te tii de eawinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Happy4you):

Muschii se pun cu sala + mancare, in niciun caz doar cu sala.

Mai documenteaza-te si tu inainte sa aberezi.

| Happy4you a răspuns (pentru Cosmin86):

In primul rand vreau sa spun ca eu nu sunt pasionata de acest subiect si anume sala. Nu e nevoie ca tu sa comentezi impotriva mea. Poti pur si simplu sa lasi punctul tau de vedere in aceste comentarii nu sa comentezi raspunsurile altora. Am scris ce am stiut. -_-

| licurici17 a răspuns:

Daca vrei rezultate intr-un timp mai scurt, raspunsul este da, poti lua proteine. Dar mai bine sa faci fara.

| Cosmin86 a răspuns (pentru licurici17):

Fara proteine muschiul nu are din ce sa se faca ( doar din exercitii mai mult se distruge decat se construieste ).

Dar vrei sa spui sa le ia din mancare.

TOT de 2 grame de proteina / kg-corp ai nevoie, doar ca le poate lua din mancare ( eu mancam si 6-7 fripturi pe zi cand eram la masa musculara ).