| MadalinT00 a întrebat:

Daca am lasat o foaia goala la Bac se considera semn.Nu mi-a pus un Z pe foaia libera si mi-a zis ca pe viitor sa fiu mai atent.Mi-a notat numarul de pagini.Foaia de inceput, adica primele 4 pagini le-am scris bine.Foaia de mijloc, acolo am sarit o pagina.Sunt disperat! Ajutati-ma va rog!

5 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Stai linistit, ti se iau in calcul toate paginile scrise. Bafta!

| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salutare,daca ai sarit o pagina,adica ai scris ce trebuia sa continui sa scrii pe pagina urmatoare,nu e chiar asa nasol,nasol e cand omiti pagina cu tot ce scrie pe ea, in cazul tau, nu sunt mari probleme, posibil sa iti scada vreun punt doar pentru discontinuitatea lucrarii (si asa discutabil), se vor consemna doar greselile. Stai linistit!

| klau074 a răspuns:

Nu e semn

| Marius-Seba_Bălașa_1998 a răspuns:

Bai fratilor..si eu am facut la fel nu stiu ce s-a intamplat si mi-am dat seama cand am predat lucrarea...supraveghetori mi-au zis sa nu imi fac probleme ca mi-au barat foaia si au notat-o dar mie mi-e asa frica..sigur nu imi anuleaza lucrarea?

| baiaruandrei a răspuns (pentru Marius-Seba_Bălașa_1998):

Am pățit și eu asta azi. A fost vreo problema la tine?