| Twister09 a întrebat:

Salut, daca am terminat liceul la mine in oras, nu știți se poate sa ma mut la alt liceu din același judet sa dau bacul?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai terminat liceul, nu ai cum să te muți la alt liceu.

| Lecorbusier a răspuns:

Uite esti foarte tanara si ceva imi zice ca ai traume legate de spital.sa fugi de acasa e o idee groaznic acand in vedere circumstantele prezente.mama ta nu pare sa te urasca dar nu te intelege pentru ca nu o ajuti sa te inteleaga. explica-i problema ta ca altfel nu rezolvi nimic.Du te la terapie si dupa fa vaccinul ai nevoie de vaccinu ala e obligatoriu nu un accesoriu asa.sunt sigura ca nu esti singura cu astfel de frici si ca exista metode de a te calma.mult succes trg incearca sa vezi situatia din ochii mamei tale nu doar din punctul tau de vedere

| Anonimus123anonimusfgggģgggg a răspuns:

Din cate stiu, nu se poate.