| Nimeni10 a întrebat:

Salut, daca am trecut pe langa fete(le cunosc doar din vedere) si nu le-am salutat e de rau?
Mai are rost sa le salut cand le mai vad?
Se uitau cam ciudat la mine.

10 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă vrei le saluți, nu te obligă nimeni.

| Donsavas a răspuns:

Da,poti sa le saluți, acum mai mult ca oricand fiindca v ati vazut de mai multe ori si va recuanesti.
Nu se uitau ciudat...doar se uitau. Asa vezi tu. Ele au văzut un om trecand. E normal sa se uite la ce e in jurul lor. Nu toti comentează in gand ca tine asa orice si pe oricine. De fapt, fiecare dintre noi se gândește dacă e judecat sau nu si uitam ca toti suntem la fel.

| alexalx1234 a răspuns:

N-are rost sa saluti niste panarame

| Nimeni10 explică (pentru alexalx1234):

Haha de unde ai ajuns la concluzia asta?

| alexalx1234 a răspuns (pentru Nimeni10):

Asa sunt fetele din ziua de azi

| Nimeni10 explică (pentru alexalx1234):

Vor cam multe ce-i drept laughing

| ibaal a răspuns:

Sigur laughing
Dar, le cunosti si nu le-ai salutat sau ce!?
Incerc sa imi dau seama de ce se uitau ciudatlaughing

| Nimeni10 explică (pentru ibaal):

Doar din vedere atât.

| ibaal a răspuns (pentru Nimeni10):

Nu erai obligat sa le salutilaughing
Pe viitor,daca vrei s-o faci, clar poti.
Si fetele astea, ca noi barbatii, barfesc si ele, se uita lunglaughing au tupeu cand sunt in grup.laughing

| CarcotasulVesel a răspuns:

Or sa te prinda, or sa te lege, apoi o sa iti dea o sesiune de BDSM, iar tie o sa iti placa la NEBUNIE big grin

dar... pssst, sa nu spui la nimeni rolling on the floor