| anonim_4396 a întrebat:

Daca cumpar o unitate noua la PC, se dezinstaleaza automat windows-ul pe care il aveam? Adica trebuie sa instalez altul?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ce crezi? daca iti iei o unitate nou te astepti sa gasesti in ea ce ai in cea veche? crezi ca se teleporteaza informatia?

| beastboy84 a răspuns:

Daca unitatea este din magazin atunci trebuie instalat deoarece nu are windows.

| Minniie a răspuns:

Da! Windowsul in instalează pe unitatea centrală (unitatea fiind creierul calculatorului).