| Theodorius1234 a întrebat:

Daca la simularea de azi am scris numele in locul prenumelui si prenumele in locul numelui se intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| dbigiu84 a răspuns:

Nu stiu cum ai putea sa faci asa ceva dar nu.Din moment ce simularea nu are nicio legatura cu notele tale, nu se va intampla nimic.
Poate te vei alege cu o absenta pe o zi dar ii poti explica dirigintei.
Bafta! Funda?

| Theodorius1234 explică (pentru dbigiu84):

Am avut emotii. Primul meu,, examen" si mai eram si langa un copil care mi-a scos pana si ultimul neuron din creier cu glumele lui foarte,, destepte". Sper sa nu ma elimine din simulare.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E o amarata de simulare nu conteaza atat de mult.

| aXy99 a răspuns:

Si daca te elimina ce? Ce-ti pasa?
Vezi la bac sa scrii corect. Nu inteleg cum puteti face astfel de greseli.