| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, daca merg la profilul filologie din ce dau bacul? (si daca se da sub forma de test grila?).

4 răspunsuri:
| dyannee a răspuns:

Pana ai sa dai tu bacul se vor schimba multe.Mai bine te-ai interesa la ce dai teza. laughing
Oricum,pana in prezent se da la:romana,istorie,prima limba straina(in caz ca nu dai la amandoua),Tic si apoi la o materie la alegere dintre geografie,sport,stiinte socio-umane(logica, psihologie, filosofie).
big grin...Eu sunt la filo. happy

| GGG562852 a răspuns:

Dai din romana oral si scris, franceza si engleza una la scris, una la oral(la alegere), istorie sau geografie si cred ca soprt, dar nu sunt sigura. Poti vb cu copii mai mari decat tine, iti pot sune ei mai exact. fundita?batting eyelashes

| GGG562852 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa dai grila big grin
fundita?batting eyelashes

| 1Mihai1 explică:

Deci nu se da sub forma de test grila?