| MIhaitza81 a întrebat:

Daca sunt clasa a 10-a si am ramas cu situatia neincheiata pe vara, pot sa ma mut la alt liceu? (mai slab). Singurul motiv este ca in vara pic cu un profesor care lasa 4/5 copii repetenti, iar daca nu dai $$$ oricum te lasa pentru ca da numai exercitii de olimpiada. Asa a fost in toti anii.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu te primește nici un liceu cu media neîncheiată.
Mai bine învață și dacă acel profesor te "pică" fără motiv atunci poți să faci plângere la inspectorat școlar.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te poți muta fără să ai situația anuală încheiată.

| DevilRock a răspuns:

Nu ai cum.
Nu te primește nici un liceu cu situația neîncheiată.