| Jica_Vlad_2000 a întrebat:

Dacă tragi fumul de țigara electronica in gura nu in piept te afectează? Țigara electronica sa nu conțină nicotina.

Răspuns Câştigător
| Rd79 a răspuns:

Nu nicotina e problema. La tigarea electronica sunt tot felul de produsi naspa de la arderea aromelor, plus ca are si niste alcool care la unele persoane le irita gatul (cum ar fi la mine).

1 răspuns:
| Iulia23310 a răspuns:

Nu, țigările electronice fără nicotina nu dăunează cu nimic. Poate decât chimicalele dar foarte puțin. Este doar un abur cu aroma, este ok!