| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca v-ati desparti curand dar partenera va zice ca inca va iubeste dar mai zoce ca s-ar saruta cu altcineva ce parerea aveti despre asta? Stiu ca e treaba ei pentru ca e viata ei si mno dar despartirea e de curand si ea inca zice ca il iubeste

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

As zice ca minte.
Odata ce s-a despartit de tine si s-ar saruta cu altii, este evident ca nu are nici un sentiment pentru tine, deci, nu te iubeste.
Cand iubesti pe cineva cu toata inima, nu vrei sa te departi de el, si nici sa te duci cu alti barbati.

| Andreeush a răspuns:

Zice că încă îl iubește dar recunoaște că s-ar săruta cu altcineva dacă ar avea ocazia?
Ce iubire e asta?