| cudlles a întrebat:

Dati-mi si mie cateva sfaturi pentru a scapa de nesiguranta si frica de a nu esua.Dau funda la cel mai bun sfat.
Apropo LA MULTI ANI!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

La fete e dupa noroc.Incerci pana castigi. Nu trebuie sa ai vreun complex, nu exista asa ceva. Il stii pe ala fara picioare si maini, e insurat,sre doua fete,nevasta frumoasa,desteapta... Tupeu! Nu ma intelege gresit, nu te du cu tupeu pe tine. Tupeu in sinea ta. Vorbeste frumos, fa-le multe complimente, chiar daca minti, ele tot se simt bine, si vei vedea ca e usor. Un pic de sange in vene sa ai la inceput, dupa aia iti intri in mana.

11 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Buna,gandeste pozitiv de fiecare data! daca nu iti iese nu te descuraja, incearca sa o iei de la inceput! bafta

| pisicutzamik a răspuns:

Si un an nou fericit!

| DeidaraXR1 a răspuns:

Incearca sa iti repeti intamplator chestiile pe care nu vrei sa le uiti si sa exersezi cat mai mult. Iti intra in cap si ai sa prinzi curaj cand ceva iti sare in fata.

Răspuns utilizator avertizat
| Nelamuritul a răspuns:

Nu te gandi la ce te sperie gandeste-te la ceva frumos ce iti place tie.

| cudlles explică (pentru radumstain):

Asa si asa, la nivel mediu.De ce?

| Bibbi1912 a răspuns:

Incearca sa gandesti pozitiv..ca totul o sa iasa bine si daca esuezi..gandeste-te ca din greseli se invata, iar a doua oara o sa faci mai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| obsercvayr a răspuns:

Dupa spusele tale nu esti barbat, Un barbat nu isi arata frica, nesiguranta de a esua. Nu risti, Nu castigi...

Răspuns utilizator avertizat