| Dacian223 a întrebat:

Dati-mi si mie un link cu melodia voastra preferata, melodia care imi place cel mai mult primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Dacian223 explică (pentru cuwdo):

Foarte misto, nota 10 sincer, inca nu m-am hotarat cui sa ii dau funda ori tie, ori la xenon

| Dacian223 explică (pentru cuwdo):

Mi-au placut foarte mult versurile si ritmul happy

| cuwdo a răspuns (pentru Dacian223):

Mă bucur că ți-a plăcut big grin

15 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Caută și tu Miley Cyrus -We cant stop. După ce asculți sa îmi dai o nota :*

| Dacian223 explică (pentru FaraNumePls):

Draguta melodie as zice un 8.

| Xelon a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ngH0fkiNo-g melodia mea favorita, iti dau un pont, la partea lui Eminem da volumul la maxim.

| Dacian223 explică (pentru Xelon):

Supe faina, nota 10 cred ca tie iti dau funda.

| Dacian223 explică (pentru Josh165):

Melodia nu e pe gustul meu dar, clipul de nota 10 laughing

| Dacian223 explică:

Multumesc mult tututor!
Am gasit multe melodii frumoasa printre cele lasate de voi, daca as putea v-as da la toti funda.