| lifecta a întrebat:

De cateva ore ma doare in partea dreapta sub coaste. Simt de parca m-ar apasa ceva si daca ating nu doare.Sigur probleme cu ficatul, fierea sau apendicita nu sunt. Tin sa precizez ca ieri si azi am facut sala, si in ultimele 3 zile am baut 3 pahare de cola (1 pe zi). Aseara am dormit cu geamul deschis, iar eu am patul la aprox. 50cm de geam. Deci. ce pot sa fac ca sa-mi treaca?

1 răspuns:
| Fluffy2 a răspuns:

Cred ca ai stat intr-o singura pozitie mai mult timp sau te-ai fortat cu sala.Trebuie sa te odihnesti si sa iei o pauza.Succes!