| ZIAS a întrebat:

De cateva saptamani incerc sa ma ingras si nu stiu cum, ca vad ca tot slab raman. Puteti sa imi propuneti cum sa ma ingras si nesanatos. Adica ce ar trebui sa fac ca sa nu ma igras.
AM 15 ANI 42-43 de KG ( Vreau macar la 60-70 de KG)

3 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Mai baiete, lasa grasimea sa stea jos de pe tine, nu e buna deloc. Nu manca mai mult decat e nevoie, adica nu manca mai mult decat iti e foame. Problemele, stresul, macinarea interioara iti consuma corpul si de aceea esti slab. Dar eu zic ca la anii tai si kilogramele tale esti perfect. Eu am 30 de ani si am 65kg, sunt numai muschi big grin dar ma simt mai bine ca niciodata, atat de usor si sprinten. Aveam si eu 76 kg dar parca ziceai ca am 150kg, asa ma simteam. Deci impaca-te cu tine, nu dori sa fii altfel decat esti. Cine te place te place asa cum esti. Daca nu te place, inseamna ca nu e pentru tine. Asa ca fii fericit asa cum esti!

| lpavel a răspuns:

Uita de cele 3 mese de care zice Dresser! laughing Daca ingrasi mai greu ai nevoie de 5 mese pe zi din care 2 din ele trebuie sa contina carne, grasimi animale obligatoriu! Intr-o luna vei vedea deja rezultate!

| Alisia88888c a răspuns:

Trebuie să mănânci regulat(3 mese pe zi) consistente (adică nu doar un fel de mâncare) și gustări între mese happy Dacă nu te poți îngrașa nici așa mai bine le spui părinților să te ducă la un doctor să verifice dacă nu ai probleme cu tiroida happy