| Oana_Oana_1993_rLXb a întrebat:

Salut,de ce daca am blocat o persoana pe Facebook de multe ori si am deblocat-o nu ma mai lasa sa-i dau cerere de prietenie de vreo doua luni si nici pe acea persoana?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

O sa dureze in jur de 6 luni pana apare din nou butonul acela "Adaugă". Îți spun din experiența, acum nu știu dacă e la fel și la tine...

| Lzehxo a răspuns:

Probabil se iau masuri pentru a nu trebui sa ii dai iar block sau pentu a nu se creea probleme din moment ce v-ati blocat des.