| anonim_4396 a întrebat:

de ce nu pot sa dowlandez imagini animate(ex: http://www.kewlgraphics.com/myspace/graphics/Animated-bu tterfly-Girls-Eye/) sau chiar sa le deschid in pc...este vreo programa speciala cu ajutorul careia as putea sa le deschid sau sa le dowlandez? daca da carei? pliz. dau funda!(K)

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

S-ar putea sa fie un link gresit, sau sa fie imaginii private ori nu ai tu adob flash player instalat! E un plaghin care este aproape obligatoriu sa fie instalat, altfel nu poti vedea continuturi media cum ar fi videoclipuri pe youtube/trilulilu etc sau imaginii animate!
Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Ai incercat sa le tragi cu mous-ul clic dreapta pe desktop?