| alexalx1234 a întrebat:

De ceva timp ma simt inutil, fara chef de viata si nu ma simt special. Nu vreau raspunsuri rautaciose.

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

E vorba de /si de anxietate sau vreun fel de depresie?
Ti-as sugera sa incerci ASMR, dar sper sa fii suficient de matur pentru a-l intelege/gestiona.

| Teo29 a răspuns:

Iti recomand un sport de performanta care sa te ordoneze, fa voluntariat, citeste carti motivationale si propune-ti pentru fiecare saptamana ce lucruri noi si utile ai putea face si tine-te de ele

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Ma gandesc ca e din cauza ca nu te plac fetele sau ca esti mai grasut si nu iti place cand ti se vede burta/pectorali la scoala? Daca da si eu sunt la fel =).N-are nimic, sper sa ne treaca la amandoi.