| Andrei9p a întrebat:

Salut, de ceva timp vad ca foarte multi prieteni si colegi au mini tigari de alea narghilea de unica folosinta si cand ii vad pe toti mi-as lua si eu dar eu nu vreau... ce sa fac sa nu ma apuc de acum, am 14 ani?

1 răspuns:
| Anonimawsj07 a răspuns:

Și eu am colegi care au chestii de-alea și chiar am încercat și eu o singura data. Dar mi se par niște porcarii, pur si simplu nu ma atrag rahaturile alea. Gândește-te numai ca nu te ajuta cu nimic, gen e o chestie de care chiar poți sa te lipsești si in loc sa ti le iei cu 40, 50 de lei sau cât costa, poți sa îți iei altceva de banii aia, adică ceva folositor. Cu alea doar îți irosești banii. laughing