| FTWSoulReaperFTW a întrebat:

Salut, de ceva vreme am observat ca am un comportament mult, mult prea imatur... daca ati putea sa imi spuneti cum as putea sa ma schimb sau ceva de genul...

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Daca tu ai observat e foarte bine. Încercă să schimbi lucrurile negative din comportamentul tau. Așa simplu. Să zicem că avea obiceiul de a corecta oameni. Abținete! Chestii din astea, pur și simplu abținete!

| FTWSoulReaperFTW explică (pentru FaraNumePls):

Nu sunt genul ala...

| FaraNumePls a răspuns (pentru FTWSoulReaperFTW):

Atunci e bine. Dar sper că ai înțeles ce voiam să spun. Să îți autocorectezi purtările happy