| alexTPU a întrebat:

Salut de curand mama mea si-a facut cont de facebook si m-a adaugat la prieteni apoi tot incepea sa imi puna intrebari ca cine sunt aia din fotografii sau alte chestii din astea asa ca i-am dat block si s-a suparat foarte rau pe mine si acum nu stiu ce sa fac adica pur si simplu nu inteleg de ce vrea sa vada tot ce fac eu deci ce e de facut

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

O pui frumos intr un grup separat si iti activezi aprobare de fiecare data cand cineva te taguieste sau mentioneaza intr un status. Astfel vei vedea exact cine te taguieste, cine te mentioneaza si ve putea aproba sa vada toata lumea sau doar anumite persoane

8 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

De ce te ascunzi de mama ta? Tu din ea ai ieşit nu din prieteni. Şi ce are dacă îţi pune întrebări? E curioasă ce prieteni ai etc.

| mODIN a răspuns:

Nu fa nimic.Las-o sa se supere, nu-i vina ta.

| alin334 a răspuns:

Frate, fa ti alt cont, lasi mesaj pe fb ca ti ai facut alt cont dupa o deblochezi pe maică-ta si aia e

| alexTPU explică (pentru alin334):

E greu sa fac asta adica am destul de multi prieteni si oricum poate sa afle destul de usor adresa noua

| alin334 a răspuns (pentru alexTPU):

In cazul asta tine o pe Block, daca o scoti o sa fie mai naspa happy

| Buburuzoi a răspuns:

Incearca sa-i explici..ca nu mai esti mic. te-ai maturizat, ai nevoie de spatiu, libertate.
O poti debloca..si poti ascunde anumite postari de ea, daca e nevoie.
Succes! >big grin

| alexTPU explică (pentru Buburuzoi):

Dupa lungi incercari sa o conving ca nu mai sunt doar un copil vreau sa spun ca am esuat cu brio da stiu ca pot sa ascund anumite postari da ideeae ca altii ma eticheteaza pe mine in poze si statusuri

| suntserios a răspuns (pentru alexTPU):

O pui frumos intr un grup separat si iti activezi aprobare de fiecare data cand cineva te taguieste sau mentioneaza intr un status. Astfel vei vedea exact cine te taguieste, cine te mentioneaza si ve putea aproba sa vada toata lumea sau doar anumite persoane

| crystyanshyness a răspuns:

Pai te iubeste foarte mult si vrea sa aiba grija de tine ar trebui sa ii spui ca ai si tu nevoie de putina intimitate si cred ca s-ar rezolva tot