| VaRogAjutor a întrebat:

De unde pot descarca jocul tapul inventator pentru fratiorul meu?
fundita?
Scz pentru categorie

5 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

@alynutzy19 trebuie' sa fie un crack pentru asa ceva, sau daca jocu are protectie anti-copiere proasta, se poate monta imaginea si apoi rulezi jocul fara probleme

| alinutzy19 a răspuns:

Trebuie sa il cumperi impreuna cu revista, eu o am dar fara CD nu se porneste

| Rey578_2559 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=WXWE4A59
;)
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aici http://www.filehost.ro/28968013/Tapul_Inventator_iso/. Sa stii ca trebuie sa iti faci cont si dupa aceea sa pesi pe butonul de download altfel te redirectioneaza pe alte site-uri.
Succes! Mie mi-a mers!

| Sory_Infected_1994 a răspuns:

Salut! mai are cineva acest joc? il caut pe net dar nu il gasesc!