| matias1212 a întrebat:

Salut..De unde pot descarca un driver pentru Samsung GT-S7390 Galaxy Trend Lite? sau este alta solutie pentru a descarca sau incarca fisiere de pe calculator de telefon?

2 răspunsuri:
| Pascariu_Andrei_1993 a răspuns:

Http://androidxda.com/download-samsung-usb-drivers
Cauti in lista (il gasesti 34 Galaxy Trend), dai download si install.

| Pascariu_Andrei_1993 a răspuns (pentru Pascariu_Andrei_1993):

La mie nu a mers din prima... am mers la Setari>optiuni dezvoltator>pornest optiuni dezvoltator s bifezi Depanare USB. La mine am facut si merge!