| anonim_4396 a întrebat:

, deci am 14 ani si am de cam 2-3 luni maxilarul de jos mi se duce in fata, am observat si ca imi mai iese inca o masea in maxilarul de jos, pana acum am avut un spatiu destul de mare in care nu era nimic decat gingia. Ar trebuii sa vad un doctor?

2 răspunsuri:
| BunaZiuaMerio a răspuns:

Poate iti creste maseaua de minte.

| Sunciel a răspuns:

Mergi la un medic dentist pentru un control. Doar se va uita in gura ta si iti va spune care este problema cat si rezolvarea acesteia. Multa sanatate! happy