| 4everyou a întrebat:

Salut.Deci am 14 ani si sunt baiat, imi place o fata tot de varsta mea.Eu stau la tara si ea la oras si in vacante mai merg la bunicii mei si acolo o intalnes,am aflat de la un prieten de-al iei ca ar fi stat cu el ma misto...
Ea inca din octombrie ma crede prietenul ei cel mai bun,ne inteleg perfect, ne spunem toate secretele.Si inainte nu o placeam,dar pe parcurs parca m-am indragostit de ea.
Eu as vrea sa ii spun ca o plac dar apoi s-ar comporta ciudat cu mine fiindca ar stii ca o plac si nah.
Spuneti-mi ce sa fac,sa-i spun?
Eu cred ca si ea ma place, dar imi e frica sa nu fie tot asa la misto!

2 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

De obicei fetele care isi spun secretele cu baietii sunt prieteni de socializare.

| ema42bia a răspuns:

Mai bine nu i-ai spune daca vrei sa fiți prieteni