| Andrei200320 a întrebat:

Salut, deci am 185 sunt mai mare decât colegii si cum am zis să mă înțeleg cu ei, au început cu miștouri, ce pare aveti? Vreun sfat?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

O diferenta de aproape 10 ani si te mai intrebi de ce esti luat la misto, pentru ca tu esti bebelus pe langa ei.
Sfatul meu este sa-ti cauti prieteni de varsta ta si sa-i eviti pe astia cu sindromul piticului, ca de aia nu et inghit.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna "sunt mai mare decat imi colegi"?

Esti mai mare ca varsta, sau ai aceeasi varsta cu colegii tai de clasa, doar ca esti mai inalt ca ei?

| Andrei200320 explică (pentru Violleta2022):

Sunt mai mare de înălțime iar ei de varstă

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei200320):

Adica, cati ani ai tu?

| Andrei200320 explică (pentru Violleta2022):

19 ani, ei 28

| suntserios a răspuns (pentru Andrei200320):

O diferenta de aproape 10 ani si te mai intrebi de ce esti luat la misto, pentru ca tu esti bebelus pe langa ei.
Sfatul meu este sa-ti cauti prieteni de varsta ta si sa-i eviti pe astia cu sindromul piticului, ca de aia nu et inghit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aoleu, ce a scris acolo ca nu se intelege nimic.

| Andrei200320 explică (pentru suntserios):

Scuzămă pe mine autocotectorul siteului

| Andrei200320 explică (pentru suntserios):

Sunt mare de înălțime ei de vârstă și incerc să mă integrez nefiind rău si ei mă iau de prost? dacă dau in ei stric totul