| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am o profesoară de matematică tânără, care e super de treabă și mă înțeleg de minune cu ea. As vrea sa îi dau un cadou și mă gândeam la o carte de mate, că știu că îi place mult sa cumpere de astea. Întrebarea mea este: ar fi ok sa îi dau cadou? Și dacă da, ce carte sa îi iau? Mulțumesc anticipat ????

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu dai cadouri mita! Da-i cadou cu o ocazie, vorba lui cosmin. O sa pari un handicapat si jumatate, si toti colegii o sa te urasca.
Cumpara-i o culegere proaspat aparuta, pe care chiar o va folosi, si de care chiar va avea nevoie.

| Tssssssss a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu mă gândeam să i-l dau mită, Doamne ferește, nu-s din ăla.
Și mersi pentru răspuns!laughing

| anonim_4396 explică (pentru Tssssssss):

N-ai pentru ce amigo!

4 răspunsuri:
| CosminIvan2003 a răspuns:

Ar fi ok sa ii dai de o zi speciala deoarece cadourile astea la intamplare te pot face sa pari un pupincurist.Serios acum.

| Tssssssss a răspuns (pentru CosminIvan2003):

Oricum mă gândeam să i-l dau cu o ocazie, nu așa aiurea. Dar ai mare dreptate oricum, mai am eu colegi din aia laughing