| KindKid17 a întrebat:

Deci de azi. mi-am dat repornire la telefon. si cand sa intru pe facebook nu se incarca. dupa pe youtube si pe google. la fel. nu se incarca deloc! Si am net full si mai am un smartphone si merge perfect! Mergea si la mine dar nu stiu de ce s-a intamplat asta! Ajutati-ma! RAMAN VESNIC DATOR CELUI CARE MA AJUTA! VA ROG! FUNDA! AJUTOOOR

1 răspuns:
| Cariba1929202 a răspuns:

Pai mie nu mi.sa intamplat asta pana acum.Da mi.sa intamplat sa intru pe yt si sa se blocheze.De obicei dau restart la telefon (il inchid si il aprind iarasi) poti incerca sa schimbi bateria, scoateo si bag-o la loc daca nu iti merge du-te undeva sa vezi ce are