| Loryoficial a întrebat:

deci numai suport...ma uit in ochii ei si vorbesc foarte frumos cu ea, ii fac toate mofturile si tot nu-i bine! toti se dau la ea si nu mai suport, acum cand dau si eu semne clare ca o plac toti o i-au in brate si nu observa x( ca eu o plac cu adevarat! este cu mine in clasa, cu mine in banca si deja nu mai suport! nu pot sa ii zic la scoala ca o plac deoarece este mereu cu prietena ei cea mai buna si nu pot! si dupa scoala are autobus ca este de la tara si nu poate sta dupa ore! nu am cumcrying si ce imi propuneti sa fac sa se prinda si ea ca o plac... fara sa ii zic pentru ca nu vreau sa auda si prietena ei! ce semne sa ii mai dau? si sa nu imi scrieti ca sa o chem intr-o pauza sa vorbesc numai cu ea ca nu se poate! ce sa fac?

1 răspuns:
| Nicu_3088 a răspuns:

Incearca cand e bolnava prietena profita de orice ocazie.Sau zii ca trebuie buie sa-i zici ceva intre 4 oci:d