| Basy_Home_1975 a întrebat:

Salut, deci sunt clasa a 7 a si un prost din a 8 isi bate joc de mine, gen de fiecare data cand trece pe langa mine ma impinge si eu ii zic, ce faci ma? Si el zice ce vrei ma, vrei bataie? Deci e un distrus si nu este ca gen imi e frica sa ma bat cu el ca eu la inaltime sunt mai mare si mai solid dar imi e frica ca imi scade nota la purtare si atat imi mai trebuie, ce sa fac?

1 răspuns:
| Demidol a răspuns:

Trebuie sa-i spui dirigintei/dirigintelui. De ce trebuie sa iei bataie (clar vei lua) si sa mai si fii pedepsit?