| 62Mariuscristian62 a întrebat:

Din motive mai puțin sau mai mult familiare de către alți adolescenți, nu pot discuta cu părinții toate lucrurile din viata mea.
Sunt un tip prietenos, pot să-mi fac foarte multi prieteni. Grupul meu de prieteni este format de foarte mult timp, aprox 5 ani, eu am intrat in grup cam acum 2 ani, asa ca nu am apucat sa formez legături strânse cu toti, anul trecut am stat iarnă, primavara împreună cu ei, iar vara am avut parte de o ceartă si am stat cam toata vara in casa deoarece nimeni nu prea voia să iasă cu mine, prin toamnă, am fost rebagat in grup. Sa mentionez ca ei nu ma chemau prea des afara.O prietena din grup nu m-a invitat la petrecea ei de naștere, am inteles acest lucru, poate nu ma voia acolo. Dar acum câteva zile am aflat ca un prieten isi va tine ziua de naștere, eu fiind neinvitat.Nu stiu de ce, probabil invitatii nu se inteleg cu mine. Mentionez ca in fiecare zi vorbesc cu ei pe Messenger, ne jucam împreună, râdem si chestii. Intreb chestia asta pentru ca sunt o persoane emotivă si ma tot gandesc la chestie asta. Imi pare rau daca textul nu este cursiv. Mersi de raspuns

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| nojudgements a răspuns:

Probabil nu te faci plăcut lor, poate sunteți diferiți la personalitate, asta nu înseamnă ca nu ești o persoana de treaba si plăcută pentru alte peroane. Renunță la ei! Iti poti face oricand amici noi! Baftaa

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil ăștia 2 nu te plac. ai putea când se face contextu de așa natură să faci o remarcă sau glumiță pe faza asta că nu te cheamă la ziua lor

| Andreeush a răspuns:

Eu cred că acei oameni nu îți sunt cu adevărat prieteni.