| haladin58 a întrebat:

Salut, dintotdeauna am fost genul de copil care este confuz și neatent la ora de matematică... După ce am ajuns în clasa a 11-a m-a lovit realitatea și am realizat că trebuie să iau bacul. Îmi poate spune cineva baza, ce este mai important de învățat începând din clasa a 5 a până într-a 8-a? Țin să menționez că sunt un imbecil deci vă rog să explicați și pe înțelesul meu...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua puncte din spatiu unite formeaza o dreaptă.

| haladin58 explică (pentru anonim_4396):

Pot spune că acest comment m-a emoționat dar nu cred că asta o să mă ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata definitia cubului.

| Editocroci a răspuns:

Nu ești imbecil, ești normal. Imbecili sunt unii politicieni.
Stai pe lângă colegi care învață mai bine și învață de la ei, încearcă să le fii de ajutor.