| ElloPet a întrebat:

Salut, doresc sa-i fac un cadou (o surpriza) iubitei mele. Nu am vazut-o de 2 ani. Nu am idee ce cadou sa-i fac...
Cine ma ajuta?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Adeniy a răspuns:

Pai,acum iti spun ce mi-ar place mie sa faca iubitul.
Ia-o la un restaurant si petreceti o seara romantica impreuna.
Cadou poti sa ii iei o bratara sau un lantisor cu initiala iei ca si medalion.
Poti sa ii iei si un ursulet de plus...
Chesti din astea ...de ne intra la suflet

Sa va distrati.Pa-pa

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa doi ani de pauza, merita in primul rand, o seara romantica la un local corespunzator. Nu uita sa-i acorzi timpul necesar pentru a te recunoaste ca iubitul ei.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai ganduri serioase? inelul de logdona intru-un frumos buchet de trandafiri rosii!

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

O poti duce, daca stam sa ne gandi "2 ani" e foarte mult, si du-o la un restaorant, fa-i ce simti, un cadou, sau o seara romantica acasa la tine, etc.

| AlexandraIleana a răspuns:

Cadoul ei esti tu!

| ElloPet explică (pentru AlexandraIleana):

Clar ca sunt eu, dar nu vreau sa ma duc cu mana goala la ea...

| veroveronica13 a răspuns:

Aduti aminte ce ii placea si vei stii iar daca nu ai idee ce anume ii placea ii poti lua o bratara niste cercei si o ciocolata sau flori si ciocolata