| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Doresc sa instalez si eu Gta 4 dar inainte de a sta 2, 3 zile sa il descarc as vrea sa stiu daca imi va merge.

Resursele Laptopului meu sunt:

Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHz 2.10 GHz

Viteza CPU: 2.09 GHz Performance Rated at: 3.135 GHz

Memorie RAM: 2, 00GB

Placa Video: Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family 512 MB

Imi va merge.

6 răspunsuri:
| englezuc a răspuns:

Incearca sa mai bagi 512 rami sa nu se blocheze sau sa mearga in reluare... daca nu bagi no sa fie prea rau. daca ai alte programe in bara sau mess-u si te cauta cineva, se blocheaza / merge in reluare. bafta

| ZmbetNevinovat a răspuns:

Va merge, dar nu perfect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca fac ceva overclokuri va merge mai bine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai lucian raspunsul meu este ca nu iti va merge find nu sa inventat inca laptop sa mearga gta iv pe el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing deci cred ca te inseli am 4 giga in ram si imi merge jocu perfect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si sunt dupa Leptop