| Mihail123456 a întrebat:

Salut doresc sa stiu urmatoarele. vreau sa ma vad cu cineva pe skipe dar ma intreb urmatoarele, exista vreo posibilitate dea ma inregistra el adica video audio are cum?, ca ma gindesc poate moi trezi dreacu cu vreun viodeo de-al meu pe internet?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cu ce te-ar deranja? Numai daca nu spui ceva ilegal. Il poti da in judecata daca posteaza ceva cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Mihail123456):

E american? Eu vorbesc cu patronul meu si cu altii din Anglia pe Skype. Si nu imi fac grijile pe care ti le faci tu. Nu inteleg de ce iti faci tu asemenea griji.

| anamariarot a răspuns:

Normal ca poate, prininstalarea unui program pentru inregistrare audio-video pe pc

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca poate, exista programe pentru asa ceva. Nu te-ai uitat niciodata la un video de gaming? Si chiar daca n-ar folosi un program de genul si are intentia sa te filmeze poate sa se complice un pic cu un telefon pe care sa-l plaseze intr-un unghi cheie si tu sa nu-ti dai seama.

| Acras a răspuns:

Da ce iti faci atatea griji ce faci pornografie infantila va dezbracti si va iubiti in fat camerei? Daca da felicitari as ajuns la un nivel nou de a face dragoste tu-tu daca ce pusca mea te intereseaza daca te filmeaza

Răspuns utilizator avertizat