| Iulicutz_9695 a întrebat:

Salut dragi useri! Sunt profund fascinat de seria Jurnalele Vampirilor. Am toate cele 4 carti din Prima serie. Azi cu revista bravo a aparut voulumul doi din Jurnalele Lui Stefan: Sete de Sange. Primul volum a aparut in mai 24.Sunt curios daca se mai poate gasi pe undeva prin Ploiesti la pretul pe care l-a avut in luna mai : 10, 99 lei!

2 răspunsuri:
| Iulicutz_9695 explică:

STeF- si eu la fel love struck insa nu am volumul4 si nu ma apuc sa citesc jurnalele lui stefan pana nu am volulu2 si nu ma apuc sa citesc jurnalele lui stfan pana nu citesc vol4laughing Pana la urma mi-am dat comanda pe net la acelasi pret xD de pe ledabooks.ro

| L0ki95 a răspuns:

Eu sunt din gl si la noi s-au dat ca painea calda
nu cred ca mai gasesti
doar daca ai relatii pe la vreun depozit de carte