| SpikeSpigel a întrebat:

Salut, dupa cum stim exista emoticoane, adica acelea gen :D :) :P etc, dar azi i-am comentat unei prietene la o poza, si i-am spus asta: Pe o scara de la 1 la 10 iti dau un 8.5-9. Dupa care vad ca imi raspunde ea mai jos asa: :P :P, iar pe facebook :P reprezinta lucrul normal al emoticonuui, adica o limba, dar arata ceva mai ciudatel, adica trist sau ceva in gen, si vreau sa stiu daca am jignit-o cumva, stiu ca nu prea acum cum. Iar mai incolo peste vreo 1-2 minute vad ca imi da like la comment. Uitati o poza sa vedeti cum arata conversatia :

http://i.imgur.com/qTHrqOE.jpg Celelalte comentarii erau de la altcineva asa ca le-am sters. Astept un raspuns

Răspuns Câştigător
| missmarvel a răspuns:

Emoticonul ala nu este trist. Si nu, nu este suparata pe tine happy

3 răspunsuri:
| SpikeSpigel explică:

Nu stiu cum sa fac. Doua comentarii corect si o funda...

| sandumirel98 a răspuns:

S-a supart, clar

| nicoletik a răspuns:

Asa e emoticonul, nu s-a suparat, daca scrii tongue ITI APARE ASTA, FII SIGUR NU E SUPARATA