| ionutflorin123 a întrebat:

Salut, e ciudat daca in tramvai ma uit la o fata timp de maxim 1-2 sec. nici atat si ea se uita, de 2 ori am prins-o ca s-a uitat la mine dar nu a zis nimic cand, de obicei ne uitam unul la altul de 3-5 ori pe zi dimineata.

3 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Incearca sa nu te uiti la ea intr-o dimineata si sa vezi daca ea se mai uita la tine, asa esti sigur ca nu te priveste doar pentru ca se simte observata de tine. Daca rezultatul e pozitiv ai putea sa ii zambesti si sa vezi daca iti zambeste inapoi. Daca o face, baga-te in vorba cu ea, e interesata