| Jokers666 a întrebat:

Salut! E ok dacă mi-am facut o iubita care are înălțimea 1.54 si eu 1.82 gen ne potrivim sau sunt prea înalt eu?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Naomidd77 a răspuns:

Sincer? Din punctul meu de vedere, tu esti chiar înalt și ea cam scundă! Dar poate împiedica asta o relație în care există iubire adevarata? NU... Nu are nici o legatura înălțimea! Mi se pare super dragut ca baiatul sa fie înalt și fata mai scundă. Tu esti cam prea înalt...Dar conteaza sa o iubesti și sa o prețuiești! Nu înălțimea sau altceva!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu esti deloc "prea inalt" doar ca este ea foarte micuta de statura, dar cu tocuri de 10-12cm, iti va ajunge pana la umeri.
In orice caz, inaltimea nu conteaza in relatia voastra de dragoste!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Potrivirea nu se face din înălțime. Când faci copii stai întins pe pat.

| Freya1 a răspuns:

Eu am 1m50 si fostul avea 1m85 si am fost 8 ani impreuna.
Si te asigur ca nu din cauza înălțimi ne-am despărțit.

| Catrice a răspuns:

Ma întreb care fra... fata a acceptat să-ți fie iubita pana la urma...
În fine, ce contează înălțimea dacă va iubiți?!

| aumih16 a răspuns:

E ok! in fond nu toti barbatii baietii sunt inalti! depinde de la caz la caz!

| DonEduardo a răspuns:

Daca va iubiti, ce conteaza inaltimea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă și asta e o problemă, eu cred că ai multe alte probleme. Ea să spună merci că datorită genei tale va avea copii înalțiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea nu ține cont de înălțime. happy