| Melenguesa a întrebat:

Salut, e ok sa fumezi iarba la festivaluri open-air de genu sunset festival in vama veche? Pe plaja, noaptea, iti zice cineva ceva?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca este ilegal consumul de marihuana in Romania tu poti sa faci ce vrei... atat timp cat iti asumi ca faci o infactiune si poti oricand sa fii prins de politie

| 94Lucifer94 a răspuns:

Păi nu fuma nici tu dacă sunt 10 băieți lângă tine, eventual s-ar putea să-ți ceară și ei să le dai să fumeze. Deci e alegerea ta, dar mai bine să nu ajungă mirosul la nasul celor care cunosc. Nu știi cu ce surprize te poți trezi.

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Deci ti se falfaie de faptul ca fumezi iarba, te stresezi doar daca nu cumva te prinde politia... ce sa mai zic? tinerii astia sunt din ce in ce mai tunati la cap...