| tigrul2 a întrebat:

Salut este buna aceqsta trotineta pentru scheme? Am 18 Ani https://carrefour.ro/......9-33524972

3 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Salut
1.Spune pretul in care sa te incadrezi, deoarece voi contacta un specialist pentru tine si voi reveni cu un model spus de el.
2. Link pus de tine, nu merge.

| tigrul2 explică (pentru Sekim):

Pana in 200-250 lei. Este ep site ul Carrefour trotineta top life acrobatii la 150 lei

| Sekim a răspuns (pentru tigrul2):

Salut.
Baiatul a spus ca ar trebui sa strangi un buget de minim 500 lei pentru a putea da scheme cu ea la varsta ta.