| raul230 a întrebat:

Este o fata englezoaica de care îmi place dar nu am spus ce simt pentru ea nici Instagramului ei nu îl am, vorbise cu mine in clasa acum o săptămâna dar vorbea mai dirty așa și ma întrebase dacă mai sunt virgin și alea. Iar azi am văzut-o cu cineva de mâna el își punea brațul peste capul ei și râdea. Chiar îmi place de ea dar asta, este mi-am irosit șansa. Voi ce credeți ca trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic englezoaicele nu sunt de durata nici macar o luna 2 si mai ales daca e crescuta in tara ei! observai caracterul ce fel de femeie e apoi daca tu crezi ca se potriveste actioneaza fii mai intai prieten apoi vezi ce se intampla

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la romance e la fel. Poate mai rau

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Sunt si romancele dar englezoaicele le intrec si spun sigur pentru ca am trait intre ele ani buni