| LungIonut a întrebat:

Salut, este o fata la scoala care ma prinde de buci in continuu, sa sun la politie sau sa ii dau si eu la buci sa ma lase in pace?

Răspuns Câştigător
| Anonim147943 a răspuns:

Spune-i ca te deranjeaza si daca nu inceteaza, dai inapoi ca sa vada cum e

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Politia nu vine la asemenea copilarii, mai ales ca la scoala este raspunderea dirigintelui si in situatia in care el nu rezolva problema, se poate escala la directorul scolii.

Tu nu ai de ce sa lovesti fata, ca atunci este bateie intre voi si esti la fel de vinovat ca si ea.

Vad ca aici pe forum ai tupeu sa deschizi gura si sa vorbesti, dar la diriginte de ce nu-i spui?
Fa ce trebuie, daca vrei sa nu te mai atace copii!

| anonim3247 a răspuns:

Joacă cu ea jocul - PLĂCINTA.