| coadadematura a întrebat:

Salut,este un joc handicapat in care daca te sperii,cineva trebuie sa te loveasca tare in umăr si din cauza acestui joc,eu am vanatai si dungi rosii pe umeri,ca si cum as fi batut. Eu vreau sa ma ascund de parinti,dorm imbracat,stau imbracat in casa si este cald acum vara, stiti cumva cum sa fac sa dispara mai repede? Nu vreau sa afle parintii ca o sa ma certe. Stiti vreun remediu, o alifie sau ceva ca sa dispara mai rapid vanataile?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce nu eviți astfel de jocuri?

| aXy99 a răspuns:

Ce joc? Se mai practicau in scoli astfel de "jocuri", dar acum sunt inchise. De unde ai vanataile?

| Denisa0954 a răspuns:

Mergi la farmacie si cere o crema pentru vanatai. Găsești mai multe variante, si mai ieftine si mai scumpe

| coadadematura explică (pentru Denisa0954):

In medie, cat costa una?

| Denisa0954 a răspuns (pentru coadadematura):

In jur de 30 de lei