| LarisaBombonica a întrebat:

Salut sad. Eu ador sa cant, când eram mai mica de vreo 6 ani aveam o voce aproape superba, însă acum ca sunt mai mare am o voce oribila, de parca cant cu o lămâie pe limba! crying Eu ador sa cant, însă mi-as dori o voce mult mai frumoasa! Oare se poate sa fac cumva sa am o voce mai frumoasa?
PS : Eu cant zi de zi foarte multe cântece, am auzit ca asa îți faci o voce mai frumoasa, dar sincer, aproape toată lumea îmi zice ca eu cant oribil.

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Salut! Pai indata ce ai crescut, vocea ta s-a schimbat, s-a maturizat happy.
Tot ce trebuie este, sa iei lectii de canto sau sa te ajute un profesionist prin multe vocalize! Stai linistita o sa poti sa canti pana la urma happy
funda? puppy dog eyes

| LarisaBombonica explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Multumesc de raspuns Criss1998! happy

1 răspuns: