| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu am 13 ani. Am mulți colegi care au Nike-uri scumpe, de 300-400 lei, care fac mișto de mine, că eu îmi iau doar adidași de 150 lei de la Decathlon. Îmi puteți da un sfat, cum să fac să nu se mai râdă de mine?

Răspuns Câştigător
| GeorgeTheMaster a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebui sa vorbeasca cu diriga ca o sa rada mai mult de el......Asa sunt mentalitatile lor de copii prosti

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xeum a răspuns:

Nu poti schimba mentalitati invechite, vorbeste cu diriga

| GeorgeTheMaster a răspuns (pentru xeum):

Eu zic ca nu ar trebui sa vorbeasca cu diriga ca o sa rada mai mult de el......Asa sunt mentalitatile lor de copii prosti

| ionutflorin123 a răspuns:

Sunt niște nesimțit pentru chestia aia, dacă stai sa te gândești nici nu-s așa scumpe 400 lei, eu niciodată nu mi as bate joc de oameni cu papuci mai ieftini decât ai mei, măcar nu ai fake uri sa zică ca ar avea motive sa, î și bata joc de tine chiar părinții tai îți oferă ce pot, în privința cu chestia aia chiar nu-s încearcă sa faci rost de cineva cu papuci. Scumpi sa și bata joc de ei

| tommacbilbobconstantin a răspuns:

Doamne, deci nu suport deloc persoanele de genul. Eu zic doar sa nu-i bagi in seama si arata-le ca nu bani conteaza in viata sau doar niste perechi de papuci care oricum se duc si aia. Si ar trecui sa vorbesti si cu parintii tai despre asta.