| minix20 a întrebat:

Salut, eu in momentul de fata sunt la un liceu din comuna mea, unde sunt pe profil de Filologie, insa din cauza ca am o problema cu spatele trebuie sa fac naveta in fiecare zi localitate-oras si asa ma transfer in oras pe motiv medical, pentru ca nu ma incadrez la medie pe un profil de turism si alimentatie, sunt clasa a 9a!
Daca de ex nu imi place profilul asta si la sfarsitul anului scolar sccot medie mare pot sa ma transfer la un liceu mai bun iar, adica din clasa a 10aa?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Poți mami, poți dar să ai medie, să nu intinzi coarda prea tare!