| UnNumeFain a întrebat:

Salut happy Eu ma ocup de un blog unde postez idei si sfaturi pentru teme. Deocamdata am scris : Cum sa faci o argumentare/ un comentariu, expresii despre primavara/vara/toamna/iarna, specii literare, genuri literare, powerpoint-uri, harti pentru geografie si formule matematice etc.
Mi-ar placea sa imi spuneti, in calitate de cititori, ce ar mai lipsi si ce v-ar face sa accesati acest blog, la nevoie.
Astept sfaturile voastre! Dau si fundita.
Multumesc!

1 răspuns:
| OstachiAndrada1978 a răspuns:

Pai poti sa pui compuneri, texte, poezii, informatii de eminescu, creanga, poti pune si texte evaluari pentru a le descarca profesorii! funda?