| Patricia96 a întrebat:

Eu maine trebuie sa plec la mare (numai pot da inaipoi in nici un fel).dar de cateva zile ma durea amigdalita.Asa ca am luat antibiotic de 2 ori!
Dar..de dimineata m-am trezit cu cateva pete albe pe amigdalitasad[cred ca este puroi] ce as putea face? Verisoara mea mi-a spus ca nu patesc nimic daca ma bag in apa deoarece apa de mare face foarte bine corpului! Astept

Răspuns Câştigător
| teddybear14 a răspuns:

Apa nu iti face rau amigdalelor, in schimb amigdalita este contagioasa si poti imbolnavi si alte persoane de la mare.pe acesta site ai toate detaliile:http://www.sfatulmedicului.ro/amigdalita.sper k te am ajutat.

| Patricia96 explică (pentru teddybear14):

Multumesc frumos

| teddybear14 a răspuns (pentru Patricia96):

Cu mare placere!