| Nimeni20192018 a întrebat:

Eu sunt baiat am un prieten bun si imi place cum i se vad venele pe mana si as vrea sa pun un pic mana pe mana lui sa vad cum se simt. Voi ce recomandanti? Sa il intreb daca ma lasa sau mai bine sa nu il intreb si sa nu pun? Daca spuneti ca da, cum sa il intreb?

Răspuns Câştigător
| Daniel_Onofrei_1990 a răspuns:

Salut! Iti pot atinge venele, imi place foarte mult cum se vad! Nu ti fie rusine sau ceva, nu e vreun gest de gay, daca la asta te gandesti! Daca vrei ceva, fa acel lucru indiferent de situatie!

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Când îl mai vezi încordându-se (că-mi închipui că nu ies în evidență tot timpul), spune-i admirativ dar pe un ton de glumă, ca să nu pară deplasat: Moamăăăă, cum se vede! Se simte la pipăit că ies în relief? Putem atinge exponatele? laughing